Organizátor zápasu ČR vs. NZ Ambassador´s

 Vážení přátelé, dovolte mi, abych Vás pozval na mezinárodní přátelské utkání v ragby, které se uskuteční mezi týmy Česká republika – New Zealand Ambassador´s XV, v červnu 2018. Utkání se opět uskuteční na hřišti FCC RUGBY ARENA Tatra Smíchov ve Smrčinské ulici, Praze 5.   

Novozélandské ragby a jeho reprezentanti – All Blacks, jsou již po řadu let jedna z nejvýznamnějších světových sportovních značek. All Blacks jsou dvojnásobní mistři světa. All Blacks se pyšní dlouhodobě nejvyšší výkonností ze všech světových ragbyových mocností a s náskokem dominují ragbyovému žebříčku národů. Zápasy All Blacks jsou vždy nejen jedinečným sportovním zážitkem, ale i jistotou marketingového úspěchu akce.

Novozélandské Ambasadory jsme v Praze hostili již třikrát, přivezli nám sebou vždy to nejlepší z ragby. Nadšení ze hry, výjimečné individuální i týmové schopnosti, legendární bojový tanec Maorů Haku či radost stovkám dětí, se kterými společně potrénovali.

Utkání v předešlých ročnících na našem zaplněném stadionu dopadla vždy lépe pro Novozélanďany, v roce 2015 vyhráli 32:36, v roce 2016 již 13:30 a v roce 2017 nenechali hráče České republiky skórovat a utkání tak skončilo 0:38. Diváci se však bavili nápaditými akcemi a atmosféra na stadionu tak připomínala nejtradičnější ragbyové svatostánky.

Věřím, že tentokrát se reprezentace České republiky popere o vítězství, tak jako to předvádí při kvalifikační cestě na Mistrovství světa 2019, které proběhne v Japonsku.

Nadcházející utkání bude opět vrcholným zážitkem s bohatým programem. Dovolte mi tedy, abych Vás jménem Rugby Clubu Tatra Smíchov, který v roce 2018 oslaví 60 let, a České rugbyové unie ještě jednou na tuto akci co nejsrdečněji pozval. Přijďte povzbudit český tým a zařaďte se tak mezi významné hosty z politiky, diplomacie či obchodní sféry. Významný je ale pro nás každý jednotlivý fanoušek
a i proto chystáme jako obvykle bohatý doprovodný program.

Pokud máte zájem stát se partnerem tohoto utkání spojeného s jedinečným kulturním zážitkem a vidět své firemní logo ve spojení s českým lvem a novozélandskou kapradinou kontaktujte koordinátorku akce Kateřinu Suchou na telefonním čísle +420 733 698 824 či na emailové adrese katkasucha@email.cz.

"Reklama byla, jest a bude. Ona jest nejmocnější pákou obchodu
neboť není umění zboží vyrobiti, ale uměním je prodati, doporučiti je. Reklama je alfou i omegou obchodu.
Ona byla po všechny časy a bude, pokud lidstvo nezahyne."

Zdenko Šindler: Moderní reklama 1906