Spolupracujeme

Podporujeme Ragbyový tým Policie ČR

Ragbyový tým Policie ČR hrál poprvé v PařížiS jistotou lze říci, že do rodiny českých policejních sportů přibyl nový člen a to ragby, které je, zejména ve Francii a v zemích bývalého Commonwealthu, s policií a hasiči silně spjato. Na rok 2018 se připravují tři policejní ragbyové akce,Na jaře tohoto roku se v Olymp Centru sportu Ministersva vnitra uskutečnilo historicky první otevřené Mistrovství ČR policistů a hasičů v sedmičkovém ragby. Tohoto turnaje se zúčastnily týmy pražských a jihomoravských policistů, pražských hasičů a ze zahraničních hostů na tomto turnaji hráli hasiči z Jižního Walesu a policisté z francouzského Val-de-Marne, což je milionový region jihovýchodně sousedící s Paříží. A právě tito francouzští kolegové pozvali české policisty do Paříže na premiérové utkání v patnáctkovém ragby..

Podporujeme Sport bez předsudků

 V rámci našich projektů rozvíjíme na území České republiky v průběhu kalendářního a školního roku několik sportovně zaměřených programů, které se specializují na určitou věkovou skupinu dětí a mládeže. Současně pracujeme se zákonými zástupci dětí, ale i příslušníky starší generace a seniory. Naše činnost je dlouhodobá a pravidelná.
Hlavními účastníky všech našich programů jsou děti a mládež. Většina našich lektorů se rekrutuje z řad námi ovlivněných dětí z minulých ročníků. www.sportbezpredsudku.cz

"Reklama byla, jest a bude. Ona jest nejmocnější pákou obchodu
neboť není umění zboží vyrobiti, ale uměním je prodati, doporučiti je. Reklama je alfou i omegou obchodu.
Ona byla po všechny časy a bude, pokud lidstvo nezahyne."

Zdenko Šindler: Moderní reklama 1906